O nás

 jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která Vás osloví individuálním přístupem a komplexní nabídkou. Na český trh přinášíme renomované světové značky. Především jednorázové produkty pro laparoskopii, herniologii, urogynekologii, endourologii, kardiochirurgii a HIVEC. Novinkou v naší nabídce jsou laserové systémy s technologií Moses 2.0.

Na trhu od roku 2012

Již jedenáct let přinášíme inovativní produkty pro nejrůznější lékařské odbornosti. Nabízíme individuální přístup a komplexní nabídku.

Působíme v ČR a SR

Jsme velmi rádi, že naše produkty pomáhají léčit pacienty nejen v České republice, ale i na Slovensku. Umíme najít řešení pro velké nemocnice i pro soukromé ordinace.

Partner ČUS, ČCHS a ČHS

Jsme hrdým partnerem České urologické, chirurgické a herniologické společnosti, protože to vnímáme jako způsob, jak podpořit odborné vzdělávání.

Partner ČUS, ČCHS a ČHS

Jsme hrdým partnerem České urologické, chirurgické a herniologické společnosti, protože to vnímáme jako způsob, jak podpořit odborné vzdělávání.

Zastupujeme renomované značky

Na trh přinášíme Applied Medical, BD – Davol Bard, Boston Scientific, CryoLife – Jotec, Equimedical, Combat Medical.

Zastupujeme renomované značky

Na trh přinášíme Applied Medical, BD – Davol Bard, Boston Scientific, CryoLife – Jotec, Equimedical, Combat Medical.

Podporujeme profesní vzdělávání

Workshopy, semináře, kongresy… v reálném světě i on-line. Podporujeme tuzemská i mezinárodní setkání odborníků a sdílení jejich zkušeností.

Naše motto

Naším cílem je vyšší přínos pro pacienta dosažený inovacemi v designu a výbornou kvalitou při současném snižování pořizovacích nákladů pro naše zákazníky.

Aktuality a profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny. Profesní vzdělávání

III.ústecké dny 2023

III. Ústecké chirurgické dny

Ve dnech 14. a 15. září 2023 se v areálu Kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem těšíme na setkání při příležitosti třetího ročníku Ústeckých chirurgických dnů, které v pestrém programu nabídnou témata pankreatu a jater, herniologie, robotiky, operace rekta, cévní chirurgie, mammologie či proktologie. Těšíme se!
SUNU2023

Pokroky ve funkční urologii a urogynekologii

VI. ročník „Pokroků ve funkční urologii a urogynekologii“ se letos koná ve dnech 1.-2.6.2023 v Hotelu Kyjovský pivovar. Akci pořádá Urologické oddělení Kyjovské nemocnice pod záštitou Sekce urodynamiky, neurourologie a urogynekologie (SUNU) ČUS ČLS JEP. My se na Vás těšíme u stánku doprovodné výstavy!
NChK2023

Národní chirurgický kongres

Česká chirurgická společnost ČLS JEP pořádá ve dnech 10.-12.5.2023 v pražském Cubex Centru setkání všech chirurgických odborností i jim příbuzných oborů nad společným, a tedy velmi pestrým a bohatým programem. SurgiCare, hlavní partner, se na Vás těší u stánku doprovodné výstavy!

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: