O nás

 jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která Vás osloví individuálním přístupem a komplexní nabídkou. Na český trh přinášíme renomované světové značky. Především jednorázové produkty pro laparoskopii, herniologii, urogynekologii, endourologii, kardiochirurgii a HIVEC. Novinkou v naší nabídce jsou laserové systémy s technologií Moses 2.0.

Na trhu od roku 2012

Již jedenáct let přinášíme inovativní produkty pro nejrůznější lékařské odbornosti. Nabízíme individuální přístup a komplexní nabídku.

Působíme v ČR a SR

Jsme velmi rádi, že naše produkty pomáhají léčit pacienty nejen v České republice, ale i na Slovensku. Umíme najít řešení pro velké nemocnice i pro soukromé ordinace.

Partner ČUS, ČCHS a ČHS

Jsme hrdým partnerem České urologické, chirurgické a herniologické společnosti, protože to vnímáme jako způsob, jak podpořit odborné vzdělávání.

Partner ČUS, ČCHS a ČHS

Jsme hrdým partnerem České urologické, chirurgické a herniologické společnosti, protože to vnímáme jako způsob, jak podpořit odborné vzdělávání.

Zastupujeme renomované značky

Na trh přinášíme Applied Medical, BD – Davol Bard, Boston Scientific, CryoLife – Jotec, Equimedical, Combat Medical.

Zastupujeme renomované značky

Na trh přinášíme Applied Medical, BD – Davol Bard, Boston Scientific, CryoLife – Jotec, Equimedical, Combat Medical.

Podporujeme profesní vzdělávání

Workshopy, semináře, kongresy… v reálném světě i on-line. Podporujeme tuzemská i mezinárodní setkání odborníků a sdílení jejich zkušeností.

Naše motto

Naším cílem je vyšší přínos pro pacienta dosažený inovacemi v designu a výbornou kvalitou při současném snižování pořizovacích nákladů pro naše zákazníky.

Aktuality a profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny. Profesní vzdělávání

XXII. dny mladých chirurgů 2024

XXIII. Dny mladých chirurgů prof. MUDr. Stanislava Čárskeho, DrSc.

Letošní ročník se bude konat ve dnech 20.-21. 6. 2024 tradičně v Seči u Chrudimi. Několik souběžně otevřených prostor je zárukou širokého záběru témat i příležitostí k odborné diskusi. My se na Vás těšíme u stánku doprovodné výstavy!
JEUS 2024

Jarní edukační urologické sympozium 2024

Čtvrtek 13. a v pátek 14.6. dopoledne se budeme věnovat formou přehledových přednášek aktuálním tématům v urologii, páteční poledne bude vyvrcholením akce společným odborným programem urologů a patologů, kvůli zahraničním hostům z KTF konaném v angličtině. Praktické kurzy (tzv.  HoT –  hands on training) budou zaměřené na endoskopii. Těšíme se.
15.MIS Ostrava 2024

KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA

Letošní 15. KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA se uskuteční ve dnech 6.- 7. června 2024 v kongresových prostorách Clarion Congress Hotelu v Ostravě a opět v prostorách Kompresorovny Hornického muzea Landek Parku. Program kongresu bude připraven v několika tématických blocích, které opět spojuje miniinvazivita operačního přístupu.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: