Společnost SurgiCare s.r.o. je tu pro Vás již osmým rokem – mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která Vás osloví individuálním přístupem a komplexní nabídkou. Na český trh přinášíme renomované světové značky (Applied Medical, BD – Davol Bard, Boston Scientific, CryoLife – Jotec, Equimedical) Především jednorázové produkty pro laparoskopii, herniologii, urogynekologii, endourologii, kardiochirurgii. V oblasti péče o ránu nabízíme, mimo jiné, účinná hemostatika na bázi ORC. Mezi nejnovější patří v našem portfoliu elektrochirurgický generátor Voyant, urologické holmiové lasery Auriga a GreenLight (pro operace prostaty) a nejnověji Rezūm – léčba BPH vodní párou.

Naším cílem je vyšší přínos pro pacienta dosažený inovacemi v designu a výbornou kvalitou při současném snižování pořizovacích nákladů pro naše zákazníky.

Stále širší oblastí našeho zájmu je proto rovněž profesní vzdělávání lékařů. Kromě školení a workshopů na pracovištích v České republice nabízíme také zahraniční aktivity, které pomáhají k osvojení nových technik a práce s novými materiály.

Nahlédněte do virtuálního světa – on-line přístupná platforma pro přístup k řešení kýly herniau.com je tady pro Vás!

Jsme hrdými partnery České chirurgické společnosti a České herniologické společnosti. Prezentační stánek SurgiCare naleznete na nejednom kongresu. Těšíme se na setkání s Vámi!