Profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny.

Přehled aktualit

PrChirDny2021

XXVII. Pražské chirurgické dny

Ve dnech 4. a 5. listopadu 2021 Vás srdečně zveme do prostor Konferenčního centra CITY na Praze 4. Tématy letošního setkání budou Náhlé příhody břišní, Současný stav diagnostiky a léčby sarkomů a Komplexní přístup ke zlomeninám ve vyšším věku. Součástí kongresu je i sesterská sekce. Těšíme se na Vás!
ČUS2021

67. výroční konference České urologické společnosti ČLS JEP

Jako zlatý partner akce Vás srdečně zveme ve dnech 20. a 22. 10. 2021 na virtuální konferenci ČUS. Konference nabídne zahraniční hosty, živé přenosy z operačních sálů a mnoho zajímavých témat k diskusi. Na našem virtuálním stánku jsme si pro Vás připravili odborný program přibližující naši inovativní nabídku.  Těšíme se na Vás!
II ústecké dny 2021

II. Ústecké chirurgické dny

Srdečně Vás zveme na prezenční kongres, který se ve dnech 16. a 17. září 2021 uskuteční na půdě kampusu Univerzity J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Těšíme se na Vás u prezentačního stánku doprovodné výstavy!

Partner odborných společností

Naším cílem je kvalitní a spolehlivá podpora lékařů v souladu s nejnovějšími trendy. Proto jsme velmi pyšní na partnerství s Českou chirurgickou společností, Českou herniologickou společností a Českou urologickou společností.

Herniologická sekce ČCHS a česká sekce EHS sleduje celosvětový vývoj v oblasti herniologie a v České republice sdružuje a vzdělává odborníky, kteří se řešením kýly ve své praxi zabývají. Jsme pyšní, že v tomto úsilí můžeme být partnerem.

Jsme hrdým partnerem této organizace chirurgů, která ve spolupráci s lékařskými fakultami dbá o všestranný rozvoj oboru, sleduje vývoj v České republice i v zahraničí, a hledá optimální řešení s přihlédnutím k vývoji chirurgie ve světě.

Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnózy a léčebných výsledků. Společnost SurgiCare je v cestě k tomuto cíli hrdým partnerem.

Vzdělávací weby

HerniaU

Vzdělávací portál HerniaU je virtuální globální vzdělávací platforma zaměřená na řešení kýly. Nabízí bohatou škálu seminářů, workshopů i živých přenosů určených pro mladé lékaře i zkušené odborníky.

AIS Channel

„Advances In Surgery“ (AIS) je internetový portál, který lékaře z celého světa oslovuje vysíláním vzdělávacích programů, seminářů a živých přenosů ze všech oblastí chirurgie.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: