Profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny.

Přehled aktualit

XXII. dny mladých chirurgů 2024

XXIII. Dny mladých chirurgů prof. MUDr. Stanislava Čárskeho, DrSc.

Letošní ročník se bude konat ve dnech 20.-21. 6. 2024 tradičně v Seči u Chrudimi. Několik souběžně otevřených prostor je zárukou širokého záběru témat i příležitostí k odborné diskusi. My se na Vás těšíme u stánku doprovodné výstavy!
JEUS 2024

Jarní edukační urologické sympozium 2024

Čtvrtek 13. a v pátek 14.6. dopoledne se budeme věnovat formou přehledových přednášek aktuálním tématům v urologii, páteční poledne bude vyvrcholením akce společným odborným programem urologů a patologů, kvůli zahraničním hostům z KTF konaném v angličtině. Praktické kurzy (tzv.  HoT –  hands on training) budou zaměřené na endoskopii. Těšíme se.
15.MIS Ostrava 2024

KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA

Letošní 15. KONGRES MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE OSTRAVA se uskuteční ve dnech 6.- 7. června 2024 v kongresových prostorách Clarion Congress Hotelu v Ostravě a opět v prostorách Kompresorovny Hornického muzea Landek Parku. Program kongresu bude připraven v několika tématických blocích, které opět spojuje miniinvazivita operačního přístupu.

Partner odborných společností

Naším cílem je kvalitní a spolehlivá podpora lékařů v souladu s nejnovějšími trendy. Proto jsme velmi pyšní na partnerství s Českou chirurgickou společností, Českou herniologickou společností a Českou urologickou společností.

Herniologická sekce ČCHS a česká sekce EHS sleduje celosvětový vývoj v oblasti herniologie a v České republice sdružuje a vzdělává odborníky, kteří se řešením kýly ve své praxi zabývají. Jsme pyšní, že v tomto úsilí můžeme být partnerem.

Jsme hrdým partnerem této organizace chirurgů, která ve spolupráci s lékařskými fakultami dbá o všestranný rozvoj oboru, sleduje vývoj v České republice i v zahraničí, a hledá optimální řešení s přihlédnutím k vývoji chirurgie ve světě.

Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnózy a léčebných výsledků. Společnost SurgiCare je v cestě k tomuto cíli hrdým partnerem.

Vzdělávací weby

HerniaU

Vzdělávací portál HerniaU je virtuální globální vzdělávací platforma zaměřená na řešení kýly. Nabízí bohatou škálu seminářů, workshopů i živých přenosů určených pro mladé lékaře i zkušené odborníky.

AIS Channel

„Advances In Surgery“ (AIS) je internetový portál, který lékaře z celého světa oslovuje vysíláním vzdělávacích programů, seminářů a živých přenosů ze všech oblastí chirurgie.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: