Profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny.

Přehled aktualit

MIS 2021 Ostrava (1)

14.kongres miniinvazivní chirurgie Ostrava!!!

Se uskuteční 10.-11.6.2021 v ostravském hotelu Clarion Congress Hotel Ostrava. Na základě vládních opatření lze uspořádat prezenční formu včetně společenského večera! Program kongresu bude připraven v několika tematických blocích, které opět spojuje miniinvazivita operačního přístupu. My Vás rádi přivítáme u našeho stánku na doprovodné výstavě. Těšíme se na Vás!
IHS 2021 (1)

Virtuální IHS 2021

Mezinárodní herniologický kongres se letos, již podruhé, uskuteční on-line. Zeregistrujte se a připojte se k této tradiční události, kterou odvysílá portál www.HerniaU.com v průběhu tří podvečerů. Na portálu již nyní naleznete podrobnější informace.
Obrázky9

Co se stalo v roce 2020

Partner odborných společností

Naším cílem je kvalitní a spolehlivá podpora lékařů v souladu s nejnovějšími trendy. Proto jsme velmi pyšní na partnerství s Českou chirurgickou společností, Českou herniologickou společností a Českou urologickou společností.

Herniologická sekce ČCHS a česká sekce EHS sleduje celosvětový vývoj v oblasti herniologie a v České republice sdružuje a vzdělává odborníky, kteří se řešením kýly ve své praxi zabývají. Jsme pyšní, že v tomto úsilí můžeme být partnerem.

Jsme hrdým partnerem této organizace chirurgů, která ve spolupráci s lékařskými fakultami dbá o všestranný rozvoj oboru, sleduje vývoj v České republice i v zahraničí, a hledá optimální řešení s přihlédnutím k vývoji chirurgie ve světě.

Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnózy a léčebných výsledků. Společnost SurgiCare je v cestě k tomuto cíli hrdým partnerem.

Vzdělávací weby

HerniaU

Vzdělávací portál HerniaU je virtuální globální vzdělávací platforma zaměřená na řešení kýly. Nabízí bohatou škálu seminářů, workshopů i živých přenosů určených pro mladé lékaře i zkušené odborníky.

AIS Channel

„Advances In Surgery“ (AIS) je internetový portál, který lékaře z celého světa oslovuje vysíláním vzdělávacích programů, seminářů a živých přenosů ze všech oblastí chirurgie.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

Surgicare, s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: