Profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny.

Přehled aktualit

Dny mladych chirurgu 2022

XXI. Dny mladých chirurgů

Ve dnech 16.-17.6.2022 Vás srdečně zveme do Seče u Chrudimi na tradiční setkání mladých chirurgů. Program se širokým záběrem se dotkne mnoha různých témat včetně zkušeností z „Covid období“, herniologie či cévní chirurgie. Těšíme se na Vás!
FUN2022

FUN2022 – Pracovní konference sekce SUNU

2. a 3.6.2022 proběhne letos po dvou letech opět workshop Sekce pro urodynamiku, neurourologii a urogynekologii (SUNU) České urologické společnosti ČLS JEP, s tradičním názvem Funkční Urologie – Novinky. Letos pestrý program nabídne novinky v diagnostice a seznámení s nejnovějšími miniinvazivními technikami. 
Čejkovice 2022

Chirurgické sympozium 2022

Dne 27.5.2022 Vás srdečně zveme do Čejkovic na Chirurgické sympozium. Letošní bohatý program bude rozdělen do tří tematických celků: náhlé příhody břišní, komplikace v chirurgii a onkochirurgii. Celodenní pásmo přednášek bude zakončeno večerním velkým diskusním večerem.

Partner odborných společností

Naším cílem je kvalitní a spolehlivá podpora lékařů v souladu s nejnovějšími trendy. Proto jsme velmi pyšní na partnerství s Českou chirurgickou společností, Českou herniologickou společností a Českou urologickou společností.

Herniologická sekce ČCHS a česká sekce EHS sleduje celosvětový vývoj v oblasti herniologie a v České republice sdružuje a vzdělává odborníky, kteří se řešením kýly ve své praxi zabývají. Jsme pyšní, že v tomto úsilí můžeme být partnerem.

Jsme hrdým partnerem této organizace chirurgů, která ve spolupráci s lékařskými fakultami dbá o všestranný rozvoj oboru, sleduje vývoj v České republice i v zahraničí, a hledá optimální řešení s přihlédnutím k vývoji chirurgie ve světě.

Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnózy a léčebných výsledků. Společnost SurgiCare je v cestě k tomuto cíli hrdým partnerem.

Vzdělávací weby

HerniaU

Vzdělávací portál HerniaU je virtuální globální vzdělávací platforma zaměřená na řešení kýly. Nabízí bohatou škálu seminářů, workshopů i živých přenosů určených pro mladé lékaře i zkušené odborníky.

AIS Channel

„Advances In Surgery“ (AIS) je internetový portál, který lékaře z celého světa oslovuje vysíláním vzdělávacích programů, seminářů a živých přenosů ze všech oblastí chirurgie.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: