Profesní vzdělávání

Přinášíme vám informace o nadcházejících událostech a novinky ze světa medicíny.

Přehled aktualit

III.ústecké dny 2023

III. Ústecké chirurgické dny

Ve dnech 14. a 15. září 2023 se v areálu Kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem těšíme na setkání při příležitosti třetího ročníku Ústeckých chirurgických dnů, které v pestrém programu nabídnou témata pankreatu a jater, herniologie, robotiky, operace rekta, cévní chirurgie, mammologie či proktologie. Těšíme se!
SUNU2023

Pokroky ve funkční urologii a urogynekologii

VI. ročník „Pokroků ve funkční urologii a urogynekologii“ se letos koná ve dnech 1.-2.6.2023 v Hotelu Kyjovský pivovar. Akci pořádá Urologické oddělení Kyjovské nemocnice pod záštitou Sekce urodynamiky, neurourologie a urogynekologie (SUNU) ČUS ČLS JEP. My se na Vás těšíme u stánku doprovodné výstavy!
NChK2023

Národní chirurgický kongres

Česká chirurgická společnost ČLS JEP pořádá ve dnech 10.-12.5.2023 v pražském Cubex Centru setkání všech chirurgických odborností i jim příbuzných oborů nad společným, a tedy velmi pestrým a bohatým programem. SurgiCare, hlavní partner, se na Vás těší u stánku doprovodné výstavy!

Partner odborných společností

Naším cílem je kvalitní a spolehlivá podpora lékařů v souladu s nejnovějšími trendy. Proto jsme velmi pyšní na partnerství s Českou chirurgickou společností, Českou herniologickou společností a Českou urologickou společností.

Herniologická sekce ČCHS a česká sekce EHS sleduje celosvětový vývoj v oblasti herniologie a v České republice sdružuje a vzdělává odborníky, kteří se řešením kýly ve své praxi zabývají. Jsme pyšní, že v tomto úsilí můžeme být partnerem.

Jsme hrdým partnerem této organizace chirurgů, která ve spolupráci s lékařskými fakultami dbá o všestranný rozvoj oboru, sleduje vývoj v České republice i v zahraničí, a hledá optimální řešení s přihlédnutím k vývoji chirurgie ve světě.

Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnózy a léčebných výsledků. Společnost SurgiCare je v cestě k tomuto cíli hrdým partnerem.

Vzdělávací weby

HerniaU

Vzdělávací portál HerniaU je virtuální globální vzdělávací platforma zaměřená na řešení kýly. Nabízí bohatou škálu seminářů, workshopů i živých přenosů určených pro mladé lékaře i zkušené odborníky.

AIS Channel

„Advances In Surgery“ (AIS) je internetový portál, který lékaře z celého světa oslovuje vysíláním vzdělávacích programů, seminářů a živých přenosů ze všech oblastí chirurgie.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: