Naši dodavatelé

Na český trh přinášíme renomované světové značky (Applied Medical, BD – Davol Bard, Boston Scientific, CryoLife – Jotec, Equimedical, Combat Medical).

Applied Medical

Applied Medical

Americký výrobce, jednička na trhu jednorázových zdravotnických prostředků, neustále hledá inovativní řešení s důrazem na miniinvazivitu, komfort a bezpečí pacientů i zdravotníků.

BD Bard Davol

BD Bard Davol

BD Bard Davol přináší ucelené široké portfolio kýlních sítěk a fixačních systémů (Capsure). Mimo klasických lehkých polypropylenových sítěk (SoftMesh, 3D Max Light…), také síťky separační (VentraLight apod.).

Boston Scientific

Boston Scientific

Z širokého portfolia Boston Scientific dodává SurgiCare s.r.o. na český trh produkty určené pro endourologii a urogynekologii, a to včetně laserů a systému Rezūm (pro řešení potíží s prostatou).

Combat Medical

Combat Medical

umožňujícího inovativní termoterapii rakoviny močového měchýře. Tímto produktem je systém Combat BRS, doplněný sterilním jednorázovým setem s katetrem a tepelným výměníkem.

JOTEC

JOTEC

Německý výrobce stentgraftů a cévních protéz má dlouhou tradici a vysokou kvalitu. Kromě implantátů nabízíme také příslušenství, které se k výkonům váže.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás.

Generated with Avocode.Path 31

SurgiCare s.r.o.

270 31 Šanov 216
IČO: 24215660
DIČ: CZ24215660 (plátce DPH)
Číslo účtu: 163 578 560 / 0300
Datová schránka: saa9qu8

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: