Cévní nástroje Stealth

Applied Medical do portfolia cévní chirurgie přispívá nabídkou atraumatických cévních nástrojů Stealth. Z široké nabídky typů a velikostí klipů a podložek do kleští si jistě vyberete.

Odkaz na ukázkové PDF.

Cévní nástroj Stealth
Cévní klipy Stealth
Cévní podložky Stealth
Navštívit výrobce

Laparoskopické příslušenství

Láhev pro ohřívání laparoskopické optiky oceníte, pokud chcete zabránit jejímu mlžení. Láhev a její stojan jsou určeny pro opakované použití, těsnění hrdla láhve je jednorázové.

V této kategorii naleznete také oblíbené insuflační jehly, které díky své velikosti (13 gauge) umožňují velmi rychlou insuflaci.

Navštívit výrobce

Gelové technologie

Applied Medical přináší na operační sály unikátní gelové systémy GelPoint (dvě velikosti) pro výkony prováděné z jedné incize a GelPoint Path pro kolorektální výkony. Výhodou gelového systému je volnost pohybu nástrojů. GelPoint Path (tři velikosti) je navíc nově vybaven stabilizačním vakem, který vyrovnává přirozený pohyb střeva, takže je práce v již tak velmi stísněném prostoru ještě pohodlnější.

Samostatnou kapitolou je pak GelPort, systém určený pro ručně asistovanou laparoskopii: https://appliedmedical.com/Products/Gelport

 

GelPort
GelPoint Mini
GelPoint Path
GelPoint
Navštívit výrobce

Retraktory Alexis

Do rodiny oblíbených atraumatických retraktorů Alexis přibyl nový člen. Vedle již tradičních retraktorů Alexis (flexibilní) a Alexis O (rigidní) a speciálních modelů pro sekci (Alexis C-section) a pro ortopedické výkony (Alexis Ortho) je to Alexis se sběrným sáčkem, který umožňuje extrahovanou tkáň uložit do sáčku, a ochránit okolní tkáň při manipulaci s ní.

Alexis Contained Extraction System
Alexis Orthopeadics
Alexis Laparoscopic System
Alexis C-Section
Alexis
Navštívit výrobce

Laparoskopické sáčky Inzii

Inzii, to jsou laparoskopické sáčky různých velikostí. Ten nejmenší můžete použít s 5mm trokarem Kii, větší sáčky pak umožní extrahovat větší objem (až 1600ml). Všechny sáčky lze díky stahovacímu systému po uzavření snadno otevřít a znovu uzavřít, pokud je třeba extrakci během výkonu opakovat.

Inzii Universal
Inzii 12/15mm
Inzii 10mm
Navštívit výrobce

Laparoskopické nástroje Epix

Rodina Epix se rozrůstá o další nové nástroje, a proto Vám vedle laparoskopických nůžek, grasperu a disektoru můžeme nabídnout také klipovač, odsávací systém a monopolární nástroj s možností odsávání. Všechny produkty jsou jednorázové, aby Vám při každém výkonu zajistily perfektní službu bez kompromisů, a pacientovi jistou ochranu před infekcí.

Epix Succion Irrigation Set
Epix Dissector
Epix Scissors
Epix Grasper
Epix Electrosurgical Probes with Smoke Evacuation
Navštívit výrobce

Trokary Kii

Trokary Kii, výrobce Applied Medical, to je široká škála jednorázových produktů s jedinečnými vlastnostmi. Kii Fios First Entry představuje nejšetrnější a nejbezpečnější možnost laparoskopického vstupu. Nabízí nejen optickou kontrolu, ale navíc i možnost okamžité insuflace díky otvoru na atraumatickém hrotu kanuly. Kii Optical je optický trokar bez možnosti okamžité insuflace. Kii Shielded Bladed je oblíbený trokar s ochranným ostřím, které se ihned po dosažení břišní dutiny schová, aby nedošlo k nechtěnému poškození jiných tkání. Kii Balloon Blunt Tip je trokar typu “Hasson”, s unikátním gelovým těsněním, které účinně uzavře malou incizi. Všechny trokary jsou v nabídce s vroubkovanou kanulou (Z-Thread) anebo s jedinečnou balonkovou fixací (Advanced Fixation), balonek (bez obsahu latexu) po zavedení trokaru nafouknete a zajistíte shora fixačním kroužkem tak, aby se trokar v incizi nepohyboval. Takové řešení jistě oceníte při výkonech, které vyžadují častou výměnu nástrojů, protože nedochází k traumatu tkáně. Trokary jsou k dispozici ve velikostech 5mm, 8mm, 11mm, 12mm a 15mm, v nabídce jsou také samostatné kanuly nebo sety více kanul s jedním obturátorem.

Kii Balloon Blunt Tip
Kii Shielded Bladed
Kii Optical
Kii Fios First Entry
Navštívit výrobce

Voyant Fine Fusion

Nástroj pro jemnou práci při otevřené operativě. Jemný nástroj s disekčním hrotem, Voyant Fine Fusion, oceníte například při elektrochirurgickém zákroku v oblasti krku, kde není pracovního prostoru nazbyt. Radiofrekvenční energie spolehlivě uzavírá tkáňové svazky a cévy do průměru 7mm.

Navštívit výrobce

Voyant Open Fusion

Elektrochirurgický nástroj pro otevřenou operativu. Délka čelistí 40mm umožňuje efektivní uzávěru tkáňových svazků a cév do průměru 7mm.

Navštívit výrobce

Voyant vozík

Vozík pro uložení elektrochirurgického generátoru Voyant má brzditelná kolečka a nabízí dvě police pro ukládání jiných lehčích předmětů, praktický košík a věšák.

Navštívit výrobce

Voyant 5mm Fusion

Elektrochirurgický laparoskopický nástroj vhodný pro 5mm trokar Kii nebo libovolný větší trokar. Radiofrekvenční energie spolehlivě uzavře tkáňové svazky a cévy o průměru až 7mm.

Navštívit výrobce

Voyant Maryland Fusion

Laparoskopický elektrochirurgický nástroj s čelistmi typu “Maryland” umožňuje disekci tkáně a účinně uzavírá cévy s průměrem až 7mm.

Navštívit výrobce

Elektrochirurgický generátor Voyant

Voyant pracuje s unikátní technologií pro kontinuální měření operované tkáně a jejích vlastností během operačního výkonu, přičemž získané informace využívá k optimalizaci vydávané energie a k minimalizování termálního šíření. Díky tomu uzavírá tkáně rychleji a zlepšuje vizualizaci operačního pole snižováním množství kouře.

Voyant, Applied Medical

Navštívit výrobce