vNOTES webinář 18.2.2021

Ve čtvrtek 18.2.2021 začíná v 19 hodin 90 minutový webinář na téma modernizace vaginální chirurgie. Srdečně Vás zveme k seznámení s novým GelPointem, který umožní přístup zvaný vNOTES (vaginal natural orifice transluminal endoscopic surgery).

Registrace zde.

Celý příspěvek

66. Výroční konference ČUS ČLS JEP 2020 bude on-line!

Prezident ČUS, pan profesor MUDr. Roman Zachoval. PhD., MBA, Vás zve k návštěvě letošní výroční konference. Uskuteční se ve dnech 14.-15.10.2020, a její letošní on-line podoba přinese příležitost, oprostit se od zaběhnutých schémat, a pokusit se vytvořit zcela nový, moderní a interaktivní formát konference, který by v mnoha ohledech mohl být zajímavější, než její dosavadní pojetí.

Těšit se můžete na tradiční přednášku Evropské urologické asociace spolu s následnou diskuzí s profesorem A. Stenzelem, nepřijdete ani o oblíbené přehledové edukační kurzy a satelitní sympózia.


Celý příspěvek

Herniologický kongres 2020 bude 28.5. on-line!

Herniologický kongres 2020 bude 28.5. on-line!

Ve spolupráci s předsednictvím Evropské Hernia Společnosti /EHS/ a ve spolupráci se společností BD Bard si Vás s radostí dovolujeme pozvat  na první virtuální EHS kongres. Předsednictvo EHS zkompletovalo velice zajímavou a rozmanitou agendu zaměřenou na  tříselné a ventrální kýly.

Připojte se 28.května na naší vzdělávací platformě HerniaU.com

Jak se registrovat:

Prostřednictvím programu kongresuNavštivte https://www.herniau.com/registerVyplňte požadované políčka a vytvořte si uživatelské jméno, klikněte

Celý příspěvek