Voyant Fine Fusion

Nástroj pro jemnou práci při otevřené operativě. Jemný nástroj s disekčním hrotem, Voyant Fine Fusion, oceníte například při elektrochirurgickém zákroku v oblasti krku, kde není pracovního prostoru nazbyt. Radiofrekvenční energie spolehlivě uzavírá tkáňové svazky a cévy do průměru 7mm.

Navštívit výrobce

Voyant Open Fusion

Elektrochirurgický nástroj pro otevřenou operativu. Délka čelistí 40mm umožňuje efektivní uzávěru tkáňových svazků a cév do průměru 7mm.

Navštívit výrobce

Voyant vozík

Vozík pro uložení elektrochirurgického generátoru Voyant má brzditelná kolečka a nabízí dvě police pro ukládání jiných lehčích předmětů, praktický košík a věšák.

Navštívit výrobce

Voyant 5mm Fusion

Elektrochirurgický laparoskopický nástroj vhodný pro 5mm trokar Kii nebo libovolný větší trokar. Radiofrekvenční energie spolehlivě uzavře tkáňové svazky a cévy o průměru až 7mm.

Navštívit výrobce

Voyant Maryland Fusion

Laparoskopický elektrochirurgický nástroj s čelistmi typu “Maryland” umožňuje disekci tkáně a účinně uzavírá cévy s průměrem až 7mm.

Navštívit výrobce

Elektrochirurgický generátor Voyant

Voyant pracuje s unikátní technologií pro kontinuální měření operované tkáně a jejích vlastností během operačního výkonu, přičemž získané informace využívá k optimalizaci vydávané energie a k minimalizování termálního šíření. Díky tomu uzavírá tkáně rychleji a zlepšuje vizualizaci operačního pole snižováním množství kouře.

Voyant, Applied Medical

Navštívit výrobce