Produkty výrobce JOTEC

Německý specialista na léčbu kardiovaskulárních onemocnění nabízí naším prostřednictvím komplexní nabídku cévních protéz a hrudních, břišních a periferních stentgraftů s příslušenstvím.

E-vita Open NEO

JOTEC

Novinkou v nabídce je hybridní stentgraft E-vita Open NEO, určený k chirurgické léčbě disekcí či aneuryzmat hrudní aorty. Vychází ze systému stentgraftu E-vita OPEN PLUS , nicméně E-vita OPEN NEO umožňuje v některých případech léčbu pacientů jednostupňovým výkonem typu Frozen Elephant Trunk (FET) v závislosti na délce postižené cévy.

E-nside

JOTEC

E-nside TAAA je první sériově vyráběné řešení thoracoabdominálních aneurismat, prekanulované, s vnitřími rameny – ta umožňují větší anatomickou variabilitu. Prekanulace zase zkracuje operační čas, minimalizuje fluoroskopii i potřebu kontrastní látky.

Břišní stengrafty

JOTEC

Břišní stentgraft E-tegra je určen pro řešení anurismat aorty i u pacientů s obtížnou anatomií.

Hrudní stentgrafty

JOTEC

Třetí generace hrudního stentgraftu E-vita Thoracic 3G vyniká mimo jiné unikátní konfigurací rozvinutí stentgraftu, díky níž je stentgraft velmi flexibilní a pevný současně.

Periferní stentgrafty

JOTEC

E-liac je stentgraft určený pro léčbu iliackých arterií, E-ventus BX je pak určen pro léčbu periferních cév.

Příslušenství

JOTEC

Příslušenství ke stentgraftům představují zaváděcí drát E-wire a balonkový katetr E-xpand.

Cévní protézy ePTFE

JOTEC

Cévní protézy ePTFE vyrábí německá společnost JOTEC, který je nově součástí rodiny CryoLife. Protézy tohoto typu jsou rozděleny do dvou skupin: FlowLine Bipore a FlowLine Bipore Heparin.

Pletené polyesterové cévní protézy

JOTEC

FlowNit BIOSEAL jsou pletené polyesterové cévní protézy pro řešení aneurismat a okluzí na břišní aortě a v periferní oblasti. FlowWeave BIOSEAL a FlowWeave Plus jsou protézy určené pro břišní a hrudní aortu.

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: