Produkty výrobce Boston Scientific

Z širokého portfolia Boston Scientific dodává SurgiCare s.r.o. na český trh produkty určené pro endourologii a urogynekologii, a to včetně laserů a systému Rezūm (pro řešení potíží s prostatou).

Rezūm

Boston Scientific

Léčba BPH vodní párou. Skutečně miniinvazivní přístup k řešení potíží spojených s benigní hyperplazií prostaty, který využívá přirozenou energii vodní páry. Klinické studie potvrzují pozitivní bezpečnostní profil i skutečnou úlevu od příznaků spojených s BPH. Při jedné aplikaci prostupuje vodní pára do ohraničeného prostoru prostatické tkáně po dobu devíti vteřin, kde následně kondenzuje na buňkách. Uvolněná energie zasažené buňky usmrtí.

Rekonstrukce pánevního dna

Boston Scientific

Pro rekonstrukci pánevního dna nabízí výrobce Boston Scientific síťku Upsylon Y-mesh a unikátní šicí nástroj Capio SLIM pro pohodlnou fixaci síťky.

Řešení stresové inkontinence

Boston Scientific

Pro řešení stresové inkontinence nabízí výrobce Boston Scientific celou řadu pásek pro různé techniky zavádění: transvaginální (Advantage, Advantage Fit), transobturatorní (Obtryx, Obtryx II), suprapubické (Linx) a minipásku Solyx.

Příslušenství

Boston Scientific

Příslušenství ke stentgraftům představují zaváděcí drát E-wire a balonkový katetr E-xpand.

GreenLight

Boston Scientific

Zelený laser GreenLight XPS (180W) je určen vaporizaci a koagulaci měkkých tkání. Pomocí světelného paprsku. Jedním z příkladů jeho použití je endoskopická (transuretrální) resekce prostatické tkáně při řešení benigní hyperplazie prostaty (BPH).

Zaváděcí dráty

Boston Scientific

Boston Scientific nabízí širokou škálu zaváděcích drátů, z nichž si pro každého pacienta jistě vyberete ten nejvhodnější: Sensor, ZIPwire, Zebra, Amplatz, Navigator… Každý je něčím jedinečný, abyste pro každý výkon vybrali ten nejvhodnější.

Dilatace

Boston Scientific

Pro dilataci nefrostomického traktu využijete např. Amplatz Type Graduated Renal Dilator Set, vyrobený z pevného materiálu odolného proti lámání. Pro ureterální dilataci nabízí Boston Sicentific širokou paletu typů a velikostí hydrofilních dilatátorů, balonkových, s radiokontrastními značkami.

LithoVue

Boston Scientific

Jednorázový digitální flexibilní ureteroskop LithoVue Vám při každém výkonu zaručí kvalitní digitální obraz ve vysokém rozlišení.

Ureterální stenty

Boston Scientific

Boston Scientific přináší širokou nabídku ureterálních stentů, které se liší provedením a velikostí, abyste si vždy vybrali ten nejvhodnější.

Ureterální katetry

Boston Scientific

Boston Scientific přináší širokou paletu ureterálních katetrů, které se liší provedením a velikostí, abyste pro každého pacienta vybrali ten nejvhodnější.

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: