Produkty výrobce Boston Scientific

Z širokého portfolia Boston Scientific dodává SurgiCare s.r.o. na český trh produkty určené pro endourologii a urogynekologii, a to včetně laserů a systému Rezūm (pro řešení potíží s prostatou).

AMS 800

Boston Scientific

Umělé svěrače jsou na trhu již více než 50 let. AMS 800 je zlatým standardem řešení mužské stresové inkontinence po léčbě prostaty. AMS 800 je k rovněž indikován pro pacientky – ženy.

AMS 700

Boston Scientific

Velmi oblíbená řada inflatabilních protéz nabízí výhody pro lékaře i pacienta. Nabídka variant je široká díky škále velikostí, typů zásobníků i způsobů implantace.

Rezūm

Boston Scientific

Léčba BPH vodní párou. Skutečně miniinvazivní přístup k řešení potíží spojených s benigní hyperplazií prostaty, který využívá přirozenou energii vodní páry. Klinické studie potvrzují pozitivní bezpečnostní profil i skutečnou úlevu od příznaků spojených s BPH. Při jedné aplikaci prostupuje vodní pára do ohraničeného prostoru prostatické tkáně po dobu devíti vteřin, kde následně kondenzuje na buňkách. Uvolněná energie zasažené buňky usmrtí.

Rekonstrukce pánevního dna

Boston Scientific

Pro rekonstrukci pánevního dna nabízí výrobce Boston Scientific síťku Upsylon Y-mesh a unikátní šicí nástroj Capio SLIM pro pohodlnou fixaci síťky.

Řešení stresové inkontinence

Boston Scientific

Pro řešení stresové inkontinence nabízí výrobce Boston Scientific celou řadu pásek pro různé techniky zavádění: transvaginální (Advantage, Advantage Fit), transobturatorní (Obtryx, Obtryx II), suprapubické (Linx) a minipásku Solyx.

Laserová vlákna

Boston Scientific

Jednorázová a resterilizovatelná vlákna (Moses, SlimLine, Xpeeda) různých parametrů včetně příslušenství.

Lumenis Pulse 120H nebo 60H

Boston Scientific

Holmiové lasery tradičního výrobce Lumenis jsou špičkou ve své kategorii, a to pro svou všestrannost a nejmodernější technologie v oblasti výkonu i bezpečnosti. Stabilizační technologie MOSES 2.0 velmi významně snižuje retropulzi. Ke kvalitě práce významně přispívá i široká nabídka vláken a jejich parametry.

GreenLight

Boston Scientific

Zelený laser GreenLight XPS (180W) je určen vaporizaci a koagulaci měkkých tkání. Pomocí světelného paprsku. Jedním z příkladů jeho použití je endoskopická (transuretrální) resekce prostatické tkáně při řešení benigní hyperplazie prostaty (BPH).

Zaváděcí dráty

Boston Scientific

Boston Scientific nabízí širokou škálu zaváděcích drátů, z nichž si pro každého pacienta jistě vyberete ten nejvhodnější: Sensor, ZIPwire, Zebra, Amplatz, Navigator… Každý je něčím jedinečný, abyste pro každý výkon vybrali ten nejvhodnější.

Dilatace

Boston Scientific

Pro dilataci nefrostomického traktu využijete např. Amplatz Type Graduated Renal Dilator Set, vyrobený z pevného materiálu odolného proti lámání. Pro ureterální dilataci nabízí Boston Sicentific širokou paletu typů a velikostí hydrofilních dilatátorů, balonkových, s radiokontrastními značkami.

Obsah stránek je určen pouze pro odbornou zdravotnickou veřejnost

Před vstupem na stránky SurgiCare.cz, prosím, vyberte jednu z možností: