Prezident ČUS, pan profesor MUDr. Roman Zachoval. PhD., MBA, Vás zve k návštěvě letošní výroční konference. Uskuteční se ve dnech 14.-15.10.2020, a její letošní on-line podoba přinese příležitost, oprostit se od zaběhnutých schémat, a pokusit se vytvořit zcela nový, moderní a interaktivní formát konference, který by v mnoha ohledech mohl být zajímavější, než její dosavadní pojetí.

Těšit se můžete na tradiční přednášku Evropské urologické asociace spolu s následnou diskuzí s profesorem A. Stenzelem, nepřijdete ani o oblíbené přehledové edukační kurzy a satelitní sympózia.

Zcela netradičně ale budou letos pojaty prezentace původních prací. Jednotlivé odborné sekce budou zaměřeny spíše na interaktivní diskuze k aktuálním tématům, zatímco s elektronickými postery a videoprezentacemi se budete moci seznámit nejen v době konání konference, ale budete se k nim moci vrátit kdykoliv v průběhu následujícího roku. Jinak bude pojat i blok nahrazující tradiční přenos z operačního sálu, který se zaměří na videoukázky a diskuzi ke klíčovým fázím operace.

Úplnou novinkou bude možnost navštívit virtuální doprovodnou výstavu. Svůj virtuální stánek Vám zde představí i SurgiCare, tak klikněte na návštěvu… Těšíme se na Vás!

150 136 66. Výroční konference ČUS ČLS JEP 2020 bude on-line! 2020-10-12

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *