XXVIII. ČESKÁ UROGYNEKOLOGIE 2019

se koná 4.-5. prosince 2019 v pražském Clarion Congress Hotel Prague

Hlavním letošním tématem celostátní konference je “Nové trendy a komplikace urogynekologické léčby”. V blocích se můžete těšit na téma Sestup pánevních orgánů a současná evidence v léčbě. Odpolední diskuse nastíní současný pohledna řešení inkontinence a komplikace tahuprostých pásek. Chybět nebudou ani kazuistiky a varia. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio urogynekologických nástrojů a pásek pro řešení inkontinence značky Boston Scienfic. Prohlédnout si budete moci jednorázový digitální ureteroskop LithoVue a také inteligentní elektrochirurgický systém Voyant. Těšíme se na Vaši návštěvu!

65. VÝROČNÍ KONFERENCE ČUS ČLS JEP

se koná 16. – 18. října 2019 v hotelu Clarion v pražských Vysočanech

Těšíme se na Vaši návštěvu!

XI. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY a XII. INTERAKTIVNÍ KONGRES HOJENÍ RAN

se konají 14. – 15. října 2019 v hotelu Galant v moravském Mikulově

Srdečně Vás zveme na pravidelné setkání odborníků do Milulova. Letošní Podlahovy chirurgické dny a Interaktivní kongres hojení ran si pro své návštěvníky připrvil mnoho zajímavých témat: ERAS v kolorektální chirurgii, podtlaková terapie v chirurgii v léčbě a prevenci, neuromodulace sakrálních nervů, výživa v chirurgii, aktuální trendy léčby akutní divertikulitidy colon, novinky v hrudní chirurgii a traumatologii, nejnovější aktuality vzdělávání v chirurgii i právní aspekty. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout elektrochirurgický generátor Voyant, portfolio Applied Medical, nebude chybět ani nabídka kýlních sítěk Davol, Bard, či hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

65. kongres českých a slovenských dětských chirurgů

se koná 19. – 20. září 2019 v hotelu Kurdějov v Kurdějově

Kongres dětské chirurgie již tradičně snoubí odbornou diskuzi a příjemnou atmosféru. Letos se bude diskutovat nad neobvyklými situacemi a jejich řešeními – aneb, “chybami se člověk učí”. Prostor dostanou mladí chirurgové, ale dozvíme se také něco o historii dětské chirurgie. U stánku SurgiCare je pro Vás letos připraveno kompletní chirurgické portfolio Applied Medical, hemostatika Equimedical a řešení kýly BD Bard, Davol. Přijďte se k nám podívat, těšíme se na shledanou!

STATE OF THE ART v urologii a rekonstrukční pánevní chirurgii

se koná 14. – 15. června 2019 v Kongresovém centru Zlín

Na odbornou konferenci Vás zve Krajská nemocnice Tomáše Bati a Urogynekologická společnost. Tematicky velmi široký záběr konference je jistě zárukou přínosného setkání odborníků v oboru. U stánku SurgiCare je pro Vás letos připraveno kompletní portfolio Boston Scientific, a to nově včetně urologických laserů a Razúm – inovativnímu řešení problémů s prostatou. Přijďte se k nám podívat, těšíme se na shledanou!

XXIII. HARRACHOVSKÉ CHIRURGICKÉ DNY

se konají 13.-14. června 2019 v hotelu Sklář, Harrachov

Pořádání akce s mottem “Pochlub se co dokážeš” a tradicí 23 let je pro organizátory zavazující: “Je naší snahou každý rok zvedat úroveň kongresu jak odbornou, tak společenskou. Chceme, aby Harrachovské chirurgické dny byli místem, kde starší předávají zkušenosti mladým, ale i místem kde se poprvé prezentují začínající chirurgové a sestry.” Letos vás čekají diskuse na témata z oblastí hrudní, břišní, dětské, cévní chirurgie a traumatologie. U stánku společnosti SurgiCare si můžete prohlédnout laparoskopické portfolio Applied Medical. V rodině elektrochirurgie Voyant Vám představíme nového člena – laparoskopický nástroj “Maryland”. Dále u nás naleznete kýlní síťky Davol, Bard či hemostatika Equimedical. Těšíme se na shledanou!

KNOU – KOMPLEXNÍ NOVINKY V ONKOUROLOGII

se koná 24. a 25. května 2019, v pražském hotelu Angelo

Čtvrtý ročník konference přinese témata komplexní péče z pohledu onkologa i urologa, vynese na světlo nové možnosti systémové i lokální léčby, zamyšlení nad tím, jak je terapeutický postup ovlivněn novými zobrazovacími metodami u karcinomu prostaty, a jak histologické typy ovlivňují léčbu karcinomu močového měchýře. My Vás srdečně zveme ke stánku společnosti SurgiCare, kde si budete moci prohlédnout portfolio výrobce Boston Scientific i hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

XXI. SETKÁNÍ ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH CHIRURGŮ NA MORAVĚ

se koná 16. a 17. května 2019, Skalský Dvůr v Novém městě na Moravě

Letošním tématem kongresu je “causae mortis v chirurgii, poranění distální poloviny paže, loketního kloubu a proxi. předloktí, řešení následků poranění měkkých tkání ruky a zápěstí”. My Vás srdečně zveme ke stánku společnosti SurgiCare, kde si budete moci prohlédnout portfolio chirurgických nástrojů pro koloproktologii značky Applied Medical, nabídku kýlních sítěk Davol, Bard, i hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KARCINOM REKTA – “BACK TO THE ROOTS”

se koná 9. a 10. května 2019, již potřetí pod Kunětickou Horou, Kongresové centrum Kunětická Hora, Dříteč

Pozvnánka na již třetí setkání pod Kunětickou Horou je všeříkající: “Minulé dva ročníky jsme zaměřili pouze na problematiku pánevního dna. Na třetím setkání bychom se rádi zabývali problematikou resekce rekta a operací na rektu. Požádali jsme renomovaná pracoviště z České republiky i ze zahraničí, aby na videoukázkách z resekce rekta předvedla specifika těchto operací na jednotlivých pracovištích.” U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio chirurgických nástrojů pro koloproktologii značky Applied Medical, nabídku kýlních sítěk Davol, Bard, i hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

PRACOVNÍ DNY KOLOPROKTOLOGICKÉ SEKCE ČCHS ČLP JEP

se konají 21. a 22. února 2019 v pražském Erbia Congress Center (27. patro budovy City Tower, Praha 4)

Letos se budou Pracovní dny zabývat tématem “Robotická chirurgie v koloproktologii”. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio chirurgických nástrojů pro koloproktologii značky Applied Medical, nabídku kýlních sítěk Davol, Bard, i hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Co se stalo v roce… 2019 2019-12-19

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *