DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍZEŇ V ROCE 2017

a přejeme Vám i Vašim blízkým krásné prožití vánočních svátků…

——————————————————————————————————–

XXVI. ČESKÁ UROGYNEKOLOGIE 2017

se koná 7. prosince 2017 v pražském Clarion Congress Hotel Prague

Celostátní konference otevře, jako vždy, ta nejdůležitější odborná témata: současný stav a vývojové trendy v otázce léčby inkontinence a dysfunkcí pánevního dna, konzervativní a operační léčba, kazuistiky, diagnostika a varia. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio urogynekologických nástrojů a pásek pro řešení inkontinence značky Boston Scienfic. Prohlédnout si budete moci jednorázový digitální ureteroskop LithoVue, ale letošní novinkou bude inteligentní elektrochirurgický systém Voyant. Těšíme se na Vaši návštěvu!

7. KONFERENCE NEMOCNIČNÍCH GYNEKOLOGŮ A PORODNÍKŮ

se koná 30. listopadu – 2. prosince 2017 v Clarion Congress Hotel České Budějovice

Také letos se návštěvníci z lůžkových oddělení ale i z ambulacní mohou těšit na přednášky z hlavních odborných oblastí oboru. Tématy budou onkogynekologie, urogynekologie, perinatologie, reprodukční a fetální medicína. Součástí programu je také zajímavý workshop. Podrobnosti o kongresu naleznete zde. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout urogynekologické portfolio Boston Scientific, nabídku Applied Medical i hemostatika Equimedical. Letošní novinkou bude inteligentní elektrochirurgický systém Voyant. Těšíme se na Vaši návštěvu!

IV. ČESKÁ HERNIOLOGICKÁ KONFERENCE

se koná 2. – 3. listopadu 2017 v NH Collection Olomouc Congress a v Prostějovské nemocnici

Zahraniční hosté se letos do Olomouce sletí nejen z Evropy, ale i ze zámoří. V přednáškách zazní již tradičně mnoho zajímavého o komplikacích či recidivách, ale nebudou chybět ani novinky, o kterých se v oblasti herniologie v současné době mluví. Stejně jako loni, i letos je součástí kongresu praktická část nazvaná Hernia Basic. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, laparoskopické nástroje Applied Medical i hemostatika Equimedical. Letošní novinkou bude inteligentní elektrochirurgický systém Voyant. Těšíme se na Vaši návštěvu!

63. VÝROČNÍ KONFERENCE ČUS

se koná 19. – 20. října 2017 v Parkhotelu v Plzni

Dovolte nám, vypůjčit si na tomto místě pár vět z oficiální pozvánky: “Jako již v posledních letech tradičně zpestří konferenci živé přenosy z operačního sálu, tentokrát na téma moderní endoskopické metody léčby urolitiázy. Ale letošní konference bude výjimečná. Nepřivítáme ze zahraničí pouze naše přátele ze Slovenska, ale i z větších dálek. Letos poprvé se Evropská urologická společnost (EAU) rozhodla spojit tradiční Centrální evropskou urologickou konferenci (CEM – Central European Meeting, nyní 17. ročník) s národní konferencí, aby tak umožnila vidět špičkové evropské urology i na národní úrovni v zemích našeho regionu.”  U stánku společnost SurgiCare si budete moci vyzkoušet jednorázový digitální ureteroskop LithoVue a mnoho dalších produktů Boston Scientific. Těšíme se na Vaši návštěvu!

X. PODLAHOVY CHIRURGICKÉ DNY a XI. INTERAKTIVNÍ KONGRES HOJENÍ RAN

se konají 9. – 10. října 2017 v hotelu Galant v moravském Mikulově

Srdečně Vás zveme na pravidelné setkání odborníků do Milulova. Letošní Podlahovy chirurgické dny a Interaktivní kongres hojení ran si pro své návštěvníky připrvil mnoho zajímavých témat: právní aspekty chirurgické činnosti, sarkomy hrudní steny, infekce v pleurální a břišní dutině, dutinová poranění, funkční poruchy pánevního dna, vzácné kazuistiky, význam nutrice v chirurgii a hojení ran (chirurgický uzávěr rány). U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout a vyzkoušet novinku letošního podzimu! Nebude chybět ani portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Chybět nebudou ani hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

XXI. HARRACHOVSKÉ CHIRURGICKÉ DNY

se konají 15. – 16. června 2017 v hotelu Fit Fun v Harrachově

Jedná se o dvacátý první ročník Harrachovských chirurgických dnů, pořádaných pod záštitou chirurgického centra Krajské nemocnice Liberec a.s. Kongres je dvoudenní, má sekce břišní, hrudní, cévní chirurgie, traumatologie a varia. Součásti kongresu bude i workshop virtuální chirurgie. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Chybět nebudou ani hemostatika Equimedical. Pro cévní chirurgii představíme novinky i stálice od společnosti Jotec. Těšíme se na Vaši návštěvu!

XIX. SETKÁNÍ ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH CHIRURGŮ NA MORAVĚ

se koná 11. – 12. května 2017 ve Skalském dvoře, Nové Město na Moravě

Česká chirurgická společnost České lékařské společnosti J. E. Purkyně, Slovenská chirurgická spoločnosť, Česká společnost pro úrazovou chirurgii ČLS JEP, Česká společnost chirurgie ruky, ČLS JEP – Spolek lékařů v Novém Městě na Moravě a Chirurgické oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o. Vás opět letos zvou na XVIII. Setkání českých a slovenských chirurgů na Moravě. U stánku společnosti SurgiCare si můžete prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Chybět nebudou ani hemostatika Equimedical. Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na shledanou!

CHIRURGIE PÁNEVNÍHO DNA

se koná 20. – 21 dubna 2017 v Kunětické Hoře, Dříteči

Multioborové setkání odborníků zabývajících se chirurgií pánevního dna umožňuje setkání lékařů, kteří se v praxi příliš nepotkávají, přestože se zabývají problematikou téhož. K tématu se vyjádří i vysoce erudovaní odborníci ze zahraničí. Témata jsou ODS, prolapsy rekta, rektokély descensus dělohy, močová inkontinence žen a rozsáhlé radiální výkony v malé pánvi. Společnost SurgiCare se na Vaši návštěvu těší u stánku, kde naleznete produkty Boston Scientific a Equimedical. Těšíme se na Vás!

XXVI. JARNÍ SETKÁNÍ LOKET 2017

se koná 7. dubna 2017 v Lokti nad Ohří

11. postgraduální kurz společnosti pro gastrointestinální onkologii nese moto: Karcinom pankreatu – Jak dále? Odborná diskuze se bude zabývat otázkami současného stavu a výhledu do budoucna. Společnost SurgiCare se na Vaši návštěvu těší u stánku, kde naleznete produkty Applied Medical a Equimedical. Těšíme se na Vás!

Pracovní dny koloproktologické sekce ČCHS ČLS JEP

se konají 9. – 10. února 2017 v kongresovém sále Žižkovské věže v Praze

Program letošního ročníku koloproktologické konference se bude věnovat zejména tematice Miniinvazity, technik a nových řešení v koloproktologii. Společnost SurgiCare se na Vaši návštěvu těší u stánku, kde naleznete GelPoint Path a další související produkty značky Applied Medical. Těšíme se na Vás!

Co se stalo v roce… 2017 2020-01-09

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *