PF 2017

Pevné zdraví v novém roce Vám přeje SurgiCare!

Všem svým obchodním partnerům přejeme v novém roce mnoho radostí a pevné zdraví. Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci a těšíme se na příští!

XXV. ČESKÁ UROGYNEKOLOGIE 2016

se koná 1. prosince 2016 v pražském Clarion Congress Hotel Prague

Jubilejní celostátní konference přinese jako vždy zajímavá odborná témata: současný stav a vývojové trendy v otázce léčby inkontinence a dysfunkcí pánevního dna, konzervativní a operační léčba, kazuistiky, diagnostika a varia. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio urogynekologických nástrojů a pásek pro řešení inkontinence značky Boston Scienfic. Představíme také novinku – jednorázový digitální ureteroskop LithoVue, který si budete moci vyzkoušet. Těšíme se na Vaši návštěvu!

III. ČESKÁ HERNIOLOGICKÁ KONFERENCE

se koná 3. – 4. listopadu 2016 v NH Collection Olomouc Congress a v Prostějovské nemocnici

Letošními tématy herniologické konference jsou ventrální kýla, umbilikální hernie, defekt stěny břišní a uzávěra především střední laparotomie. Letošní novinkou je praktická část, nazvaná Hernia School a Hernia Basic. Jako v minulém roce se bude program věnovat i řešení komplikací, recidiv, kazuistikám a dalším tématům, o které byl vloni zájem. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, laparoskopické nástroje Applied Medical i hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

62. VÝROČNÍ KONFERENCE ČUS ČLS JEP

se koná 19. – 21. října 2016 na Výstavišti v Českých Budějovicích

Program třídenní konference je již tradičně velmi bohatý, a SurgiCare si pro vás u stánku č.17 připravil prezentaci novinky na českém trhu! Srdečně Vás proto zveme k návštěvě našeho stánku, kde si budete moci vyzkoušet jednorázový digitální ureteroskop LithoVue. Těšíme se na Vaši návštěvu!

12. OSTRAVSKÉ DNY MINIINVAZIVNÍ CHIRURGIE

se konají 20. – 21. října 2016 v hotelu Clarion Congress Hotel Ostrava

Mottem letošního kongresu je “Současnost a budoucnost miniinvazivní chirurgie”, a proto přijde řeč nejen na standardy, ale i na inovativní technologie. Nedílnou součástí kongresu je i doprovodná výstava. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Chybět nebudou ani hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

XXXXII. ČESKO-SLOVENSKÝ CHIRURGICKÝ KONGRES

se koná 14. – 16. září 2016 v pražském Orca Hotelu Pyramida

Chirurgové se opět sejdou, aby si vyměnili nejnovější poznatky, informace a zkušenosti.
Hlavními tématy letošního kongresu jsou onkochirurgie, metabolická chirurgie, sepse a úrazová chirurgie. Součástí programu budou také přednášky zahraničních řečníků a e-posterové prezentace. Samostatná sekce je věnována také sestrám a nelékařským pracovníkům. Nedílnou součástí kongresu je i doprovodná výstava a firemní prezentace v podobě satelitních sympozií. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Chybět nebudou ani hemostatika Equimedical. Těšíme se na Vaši návštěvu!

XX. HARRACHOVSKÉ CHIRURGICKÉ DNY

se konají 16. – 17. června 2016 v hotelu Fit Fun v Harrachově

Jedná se o dvacátý ročník Harrachovských chirurgických dnů, pořádaných ve spolupráci chirurgického centra Krajské nemocnice Liberec a.s a chirurgického oddělení Nemocnice v Semilech. Kongres je dvoudenní, má sekce břišní, hrudní, cévní chirurgie, traumatologie a varia.Součásti kongresu bude i workshop virtuální chirurgie. U stánku společnosti SurgiCare si budete moci prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Chybět nebudou ani hemostatika Equimedical. Pro cévní chirurgii představíme novinky i stálice od společnosti Jotec. Těšíme se na Vaši návštěvu!

V. KONGRES PERIOPERAČNÍCH SESTER S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

se koná 10. – 11. června 2016 v plzeňském hotelu Primavera

Další ročník kongresu se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje, primátora města Plzně,děkana LF UK v Plzni, děkanky FZS ZČU v Plzni a ředitele FN Plzeň. Perioperační sesrty si v rámci letošního setkání odpoví na otázku: Udržíme si prestiž perioperačních sester? Kongres je určen pro všeobecné sestry, porodní asistentky, zdravotnické asistenty, radiologické asistenty i zdravotnické záchranáře. Společnost SurgiCare Vás zve ke svému stánku, kde si budete moci prohlédnout nabídku určenou právě pro Vás! Těšíme se na Vaši návštěvu!

XVIII. SETKÁNÍ ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH CHIRURGŮ NA MORAVĚ

se koná 19. – 20. května 2016 ve Sklaském dvoře, Nové Město na Moravě

Česká chirurgická společnost České lékařské společnosti J. E. Purkyně, Slovenská chirurgická spoločnosť, Česká společnost pro úrazovou chirurgii ČLS JEP, Česká společnost chirurgie ruky, ČLS JEP – Spolek lékařů v Novém Městě na Moravě a Chirurgické oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o. Vás pozvali na XVIII. Setkání českých a slovenských chirurgů na Moravě. U stánku společnosti SurgiCare jste si mohli prohlédnout prohlédnout portfolio kýlních sítěk Davol, Bard, a vše, co pro laparoskopii nabízí Applied Medical. Nechyběla ani hemostatika Equimedical. Děkujeme za Vaši návštěvu a za přízeň!

State of the art v urologii a rekonstrukční pánevní chirurgii

se koná 8. – 9. dubna 2016 v Kongresovém centru Zlín

Na VI. odbornou konferenci Vás pozvala Krajská nemocnice Tomáše Bati a Urogynekologická společnost. Tématem byly koncepty ke komplexnímu řešení problémů defektů pánevního dna a dysfunkce dolních cest močových, které používají urogynekologická centra v České republice i v zahraničí. Společnost SurgiCare byla letos hrdým hlavním partnerem. U našeho stánku jste si mohli prohlédnout kompletní portfolio Boston Scientific. Děkujeme za Vaši návštěvu a za přízeň!

Pracovní dny koloproktologické sekce ČCHS ČLS JEP

se konají 18. – 19. února 2016 od 14:00 hod v kongresovém sále Žižkovské věže v Praze

Na programu letošního ročníku koloproktologické konference budou témata týkající se například problémů břišních katastrof střevního původu, anastomózy, krvácení do dolní části zažívacího traktu a jiné. Společnost SurgiCare se na Vaši návštěvu těší u stánku, kde naleznete GelPoint Path a další související produkty značky Applied Medical. Těšíme se na Vás!

Co se stalo v roce… 2016 2020-01-09

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *