Radostné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2016!

XXIV. česká urogynekologie 2015

se koná 3. 12. 2015 v konferenčních prostorách hotelu Clarion Congress Hotel Prague

Urogynekologická společnost ČR pořádá již tradiční celostátní konferenci s mezinárodní účastí. Tématem konference je současný stav a vývojové trendy v oblasti léčby inkontinence a dysfunkcí pánevního dna. Na setkání s Vámi se těší také  společnost SurgiCare. Navštivte náš stánek a seznamte se s nabídkou urogynekologických produktů pro operační léčbu stresové inkontinence a prolapsu pánevního dna od společnosti Boston Scientific. Těšíme se na Vás!

61. výroční konference ČUS ČLS JEP

se koná ve dnech 21.-23. 10. 2015 v hotelu Clarion Congress Hotel v Olomouci

Již každoročně dochází k setkávání odborníků v oblasti urologie. Letošní konference nabízí opět kvalitní vědecký program členěný do odborných sekcí a satelitních sympozií. Součástí konference budou i živé přenosy z operačních sálů a tradiční kurz Evropské školy urologie.

IX. Podlahovy chirurgické dny a IX. Interaktivní kongres hojení ran

7. – 8. 10. 2015 v hotelu Galant v Mikulově

Odborný program podzimního kongresu bude zaměřen na součané problémy v různých oblastech chirurgie, mj. hrudní chirurgii, chirurgii pánevního dna, komplikaci osteosyntéz, perforace jícnu.

II. Česká herniologická konference Olomouc

se koná ve dnech 17.-19. 9. 2015 v Hotelu NH Collection Olomouc Congress a Nemocnici Prostějov

Po úspěšném loňském prvním ročníku přichází Česká herniologická společnost s pozvánkou na druhé setkání. Konference se bude věnovat komplexní problematice kýly u dospělých pacientů, a to zejména tříselné, ventrální a také brániční. Na setkání s Vámi se těší i společnost SurgiCare. Rádi Vám představíme nabídku implantátů pro řešení všech typů kýly (výrobce Davol, Bard), ale také chirurgických nástrojů Applied Medical a hemostatik Equimedical. Těšíme se na Vás!

7. kongres jater, žlučových cest a pankreatu

se koná ve dnech 15. – 16. 6. 2015 v Plzni, v Parkhotelu

Rok 2015 je významným rokem – město Plzeň je hlavním městem evropské kultury. Nadcházející kongres bude nepochybně kvalitním příspěvkem do celé řady akcí. Hlavním tématem kongresu bude multidisciplinární spolupráce v léčbě nádorů jater, žlučových cest a slinivky břišní, nicméně velký prostor bude věnován zajímavým kazuistikám z této oblasti. Na setkání s Vámi se těší také Společnost SurgiCare. Navštivte náš stánek a seznamte se s nabídkou chirurgických nástrojů Applied Medical, kýlních implantátů Davol Bard a hemostatik Equimedical. Těšíme se na Vás!

XIX. Harrachovské chirurgické dny

se konají ve dnech 11. – 12. 6. 2015 v hotelu Fit Fun Harrachov

Ve spolupráci chirurgického centra Krajské nemocnice Liberec, a.s. a chirurgického oddělení Nemocnice v Semilech proběhne letos již devatenáctý ročník Harrachovských chirurgických dnů. Bohatý program nabídne přednášky z oblastí břišní chirurgie, hrudní chirurgie, traumatologie a cévní chirurgie. U stánku na doprovodné výstavě se na setkání s Vámi těší Společnost SurgiCare. Rádi Vám představíme svou nabídku chirurgických nástrojů Applied Medical, cévních protéz Jotec a hemostatik Equimedical. Těšíme se na Vás!

XVII. Setkání českých a slovenských chirurgů na Moravě

se koná dne 21. – 22. 5. 2015 v Novém Městě na Moravě, v hotelu Skalský Dvůr

Již posedmnácté se letos setkají čeští a slovenští chirurgové v Novém Městě na Moravě. Tentokrát nad tématy: chirurgie pankreatu, konzervativní metody a zevní fixace v moderní traumatologii a základní výkony v chirurgii ruky. Na setkání s Vámi se těší také Společnost SurgiCare. Rádi Vám představíme svou nabídku chirurgických nástrojů Applied Medical a hemostatik Equimedical. Těšíme se na Vás!

XV. Bedrnův den

se koná dne 15. – 17. 4. 2015 ve výukovém centru Fakultní nemocnice Hradec Králové

Hlavními tématy edukační části programu bude karcinom žaludku a kolorektální karcinom. Pro zájemce bude připraven i workshop a živé přenosy ze sálů. Společnost SurgiCare se těší na Vaši návštěvu. U stánku naleznete novinku pro TAMIS, GelPoint Path, a další produkty značky Applied Medical. Těšíme se na Vás!

Koloproktologická konference s mezinárodní účastí

se koná dne 12. – 13. 2. 2015 v pražském Hotelu ILF

Letošní ročník koloproktologické konference je věnován stým narozeninám prof. MUDr. Josefa Nováka, DrSc. Hlavními tématy budou novinky z oblasti rektoanální inkontinence, hemoroidální choroby, léčby kolorektálního karcinomu, diseminovaných intraabdominálních malignit a nespecifických střevních zánětů. Společnost SurgiCare se na Vaši návštěvu těší u stánku, kde naleznete novinku pro TAMIS, GelPoint Path, a další související produkty značky Applied Medical. Těšíme se na Vás!

Co se stalo v roce… 2015 2020-01-09

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *