XXII. Česká urogynekologie 2013

dne 5. 12. 2013, Praha, hotel D.A.P.

Letošní ročník bude zaměřen na řešení aktuálních problémů urogynekologie. Na Vaši návštěvu se těšíme i my, společnost  Surgicare s.r.o., která na český trh přináší produkty Boston Scientific. Přijďte se k našemu stánku podívat na produkty pro řešení stresové inkontinence a prolapsu pánevního dna. Přijďte se podívat, těšíme se na Vás!

10. Ostravské dny miniinvazivní chirurgie

dne 7. až 8. 11. 2013, Ostrava, hotel Imperial

Letošní jubilejní ročník nese v podtitulu název Komplikace a jejich řešení. Na Vaši návštěvu se těší i společnost Surgicare s.r.o., která Vám u stánku představí portfolio renomovaných výrobců zaměřených na miniinvazivní chirurgii. Přijďte se k našemu stánku podívat na produkty Applied Medical, Bard Davol, Equimedical či Lumitex. Přijďte se podívat, těšíme se na Vás!

V. Odborná konference STATE OF THE ART v urogynekologii a rekonstrukční pánevní chirurgii

dne 1. až 2. 11. 2013, Zlín, Kongresové centrum

Letošní ročník je zaměřen na téma recidiv v urogynekologii, na stavy s komplikacemi a alternativními postupy řešení. Na Vaši návštěvu se těší i společnost Surgicare s.r.o., která Vám u stánku představí nejen gynekologické portdolio společnosti Boston Scientific, ale i další produkty jiných renomovaných výrobců – přijďte se podívat!

40. Česko-slovenský chirurgický kongres s mezinárodní účastí a 6. kongres chirurgie jater, žlučových cest a pankreatu

dne 11. až 13. 9. 2013, Plzeň, Parkhotel Plzeň – kongresové centrum

Tématem letošního jubilejního ročníku je onkochirurgie, s cílem vyzdvihnout význam multidisciplinárních týmů složených ze všech profesí, které se léčbou nemocného se zhoubným onemocněním zabývají. Na Vaši návštěvu se těší i společnost Surgicare s.r.o., která Vám u stánku představí produkty výrobce Applied Medical, které při onkologických operacích jistě oceníte – přijďte se podívat na GelPoint Path, Alexis a mnohé další.

XVII. Harrachovské chirurgické dny 2013

dne 13. a 14. 6. 2013, Harrachov, Hotel FitFun

Chirurgické oddělení Krajské nemocnice Liberec a Chirurgické oddělení Nemocnice v Semilech připravilo bohatý program, při kterém otevře témata nejen hrudní, břišní a cévní chirurgie, ale i traumatologie a neurochirurgie. U našeho stánku se budete moci blíže seznámit s nabídkou nejnovějších řešení, která na trh přináší společnosti Applied Medical a Bard divize Davol. Kompletní portfolio produktů, které na český trh přináší společnost SurgiCare, naleznete zde. 

ADHESIX A POLYSOFT, NOVINKY V ŘEŠENÍ KÝLY

Společnost Bard, divize Davol, přináší na český trh dvě nové síťky!

AdhesixTM

První atraumatická samoadhezivní síťka,parietální podpůrný implantát s jednostranným adhezivním povrchem umožňujícím atraumatickou fixaci. Vhodná pro řešení tříselné, femorální i ventrální kýly.

PolysoftTM Hernia Patch

Síťka pro operační techniku ONSTEP, kdy je při otevřené operativě tříselné kýly implantát umístěn částečně preperitoneálně a částečně intramuskulárně.

XIV. Bedrnův den 2013

dne 18. a 19. 4. 2013, FN Hradec Králové

Děkujeme Vám za návštěvu u stánku SurgiCare. Protože tématem letošního ročníku Bedrnova dne byla Onkochirurgie a mezioborová spolupráce chirurga, patologa a onkologa, představili jsme Vám portfolio šetrných chirurgických retraktorů a rodinu unikátních gelových portů pro miniinvazivní přístup: Alexis, GelPort, Gel Point, GelPointPath, nástroje Epix, trokary Kii a další produkty, díky kterým může být Vaše práce příjemnější a bezpečnější pro pacienta. Těšíme se na shledanou při nejbližší příležitosti!

Co se stalo v roce… 2013 2020-01-09

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *