Oblasti péče

Produktové portfolio, se kterým přicházíme na český trh, je složeno z nabídky mnoha renomovaných zahraničních výrobců. Ti přináší produkty, které se vzájemně doplňují a společně skládají ucelená řešení pro konkrétní operační přístupy nebo chirurgické oblasti. Našim cílem je, poskytnout Vám zde komplexní nabídku, která uspokojí Vaše potřeby právě v závislosti na typu plánovaného výkonu.

Šest níže popsaných Oblastí péče představuje portfolio zdravotnických prostředků určených pro laparoskopickou operativu, řešení kýly, vaskulární chirurgii, péči o ránu, endourologii, urogynekologii a ortopedii.

Pokud hledáte ucelenou nabíku Applied Medical, Bard Davol, Equimedical, Jotec nebo Cura Surgical, navštivte sekci Výrobci.

 

 

 

LaparoCare

Oblast péče LaparoCare zahrnuje všechny produkty napříč naším portfoliem, které využijete v laparoskopické operativě.

Zejména se jedná o unikátní trokary s fixací, porty pro ručně asistovanou nebo jednoincizionální laparoskopii, jednorázové nástroje včetně unikátního grasperu s atraumatickými podložkami,laparoskopické sáčky a klipovače.

Přejděte na přehled nabídky LaparoCare zde.

 

Applied Medical

HerniaCare

Zvláštní skupinu produktů představuje chirurgický materiál pro kýlní operativu.

V oblasti péče HerniaCare se soustředíme na kýlní síťky, biologické implantáty a fixační systémy od společnosti Davol, Bard.

Přejděte na přehled nabídky HerniaCare zde.

 

Bard - Davol

UroCare

Portfolio produktů pro oblast UroCare představuje komplexní řešení pro endourologické a urogynekologické výkony od Boston Scientific.

Přejděte na přehled nabídky UroCare zde.
Jotec

VascularCare

Do oblasi kardiovaskulární chirurgie přinášíme nejen nabídku ePTFE a polyesterových cévních protéz od německého výrobce JOTEC, ale také nástroje a příslušenství, které s výkonem souvisí.

Zejména se jedná o cévní nástroje s atraumatickými silikonovými podložkami, embolektomické a trombektomické katetry, katetry na čištění cévních graftů od společnosti Applied Medical.

Přejděte na přehled nabídky VascularCare zde.
Equimedical

WoundCare

Hemostatika jsou důležitým materiálem při chirurgických výkonech . Holandská společnost Equimedical vyrábí široké portfolio hemostatik na bázi oxidované regenerované celulózy (ORC), které nabízejí  řešení pro efektivní zvládnutí hemostázy.

V rámci skupiny produktů WoundCare nabízíme pro laparotomii retraktor ALEXIS pomáhající operatérovi udržet pravidelný, kruhový tvar incize a zároveň snižovat riziko SSI.

Přejděte na přehled nabídky WoundCare zde.
Jotec

OrthoCare

Nabízené produkty jsou určeny k lepší vizualizaci operačního pole během ortopedických výkonů.

Přejděte na přehled nabídky OrthoCare zde.
Jotec